ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Павлодар облысы білім беру басқармасы,Аққулы ауданы білім беру бөлімінің" Әйтей негізгі орта білім беру мектебі" КММ
КГУ " Общеобразовательная средняя школа села Айтей " отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
Әйтей а.
aitei@aqqulyroo.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

WhatsApp Image 2023 03 16 at 11.57.53 Құрметті ата-аналар!
Орта білім беру ұйымына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларына сәйкес орта білім беру ұйымына бірінші сыныпқа қабылдау үшін құжаттарды қабылдау ағымдағы жылдың 1 сәуірден бастап 1 тамызға дейін қолжетімді болады.

Баланы бірінші сыныпқа қабылдау үшін көрсетілген мерзім өткенге дейін «электрондық үкімет» порталы арқылы немесе тікелей білім беру ұйымына (мектепке) құжаттарды тапсыру қажет.
Қызметті білім беру мектептерінде алу (қажетті құжаттар):
1. өтініш;
2. жеке басын растайтын құжаттың түпнұсқасы (жеке басын сәйкестендіру үшін талап етіледі);
3. денсаулық жағдайы туралы анықтама (№ 063/у нысан және № 026/у-3 нысан);
4. баланың 2 данада 3х4 см өлшеміндегі фотосуретi;

Уважаемые родители!
Напоминаем, что прием документов для зачисления в первый класс в организации среднего образования будет доступен с 1 апреля по 1 августа текущего года, согласно Типовым правилам приема на обучение в организации среднего образования.
Для зачисления ребенка в первый класс Вам необходимо подать документы посредством портала «электронного правительства» либо непосредственно в организацию образования (школу) до истечения указанного срока.
Как получить услугу в государственном органе (необходимые документы):
1. заявление;
2. оригинал документа, удостоверяющего личность (требуется для идентификации),
3. справка о состоянии здоровья (форма № 063/у и форма № 026/у-3);
4. фотографии ребенка размером 3х4 см в количестве 2 штук.

© 2024. Все права защищены.