ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Павлодар облысы білім беру басқармасы,Аққулы ауданы білім беру бөлімінің" Әйтей негізгі орта білім беру мектебі" КММ
КГУ " Общеобразовательная средняя школа села Айтей " отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
Әйтей а.
aitei@aqqulyroo.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Әйтей ауылының негізгі орта мектебінің 56 жылдық тарихы бар. Алғашқы білім ордасы 1937 ж. құрылды. Бірінші Сталин 4 жылдық мектебі, 1967 ж. Ленин сегізжылдық мектебі болып аталды. 2001 ж. қыркүйекте Ленин орта мектебі болды. 2008 жылы Ленин негізгі жалпы мектебі. 2010 жылы қыркүйек айында мектеп жанындағы шағынорталық ашылды. Алғашқы мектептің ірге тасын қалаған, ауыл тұрғындарының, мектеп ұстаздарының көптен күткен арманы жүзеге асып, мектебіміз 2022 жылы мектептің тарихында жаңа беттер ашты десек артық болмас. Мектебіміз Әйтей ауылының негізгі орта мектебі деп аталды.

Тарихы шежіреге толы мектебімізге осы жылдар ішінде қаншама шәкірттер білім алып, қаншама ұстаз білім нәрін берді десеңші.

Бүкіл өмірін бала тәрбиесімен білімге арналған, бақытын қоғамдық және педагогикалық қызметінен тауып, оны отбасылық ынтымақпен ұштастыра білген асыл жандар:

Тасболатов Темірхан, Жанбауов Имантай, Абдрахманов Жолболды, Камалиденов Камиль, Камалиденов Равиль, Мейірханов Махмет, Қыдырбаев Шипан, Омаров Данияр, Абдрахманов Мұқаш, Пятина Зинаида, Таглимов Бақи, Жағыпаров Қайса, Гусьева Мария Григорьевна, Дүйсенбаев Қабылбек, Акижанов Талғат, Жағыпарова Мүгілсім, Бексұлтанова Нұрбану, Есхожина Фариза, т.б.

Педагогикалық және әдістемелік мұралары халқымыздың педагогикалық тарихында мәңгі сақталады. Қатардағы қарапайым мұғалімнен бастап, білім саласындағы басшы қызметкер деңгейіне өскен ұстаздар:

Машрапов Құдайберген, Имамагзамов Кабдрашит, Тағлымов Ғани, Жұмабаев Сарсен, Хасенов Нәзір, Сыздықова Бақиябану, Жұмабаев Сьезд, Апсалыков Бейсенбек, Төлебаев Қайыргелді.

1994 жылдан бастап Бижанова А.Қ.

2005 жылдан бастап Абуов Ж.Т.

2007 жылдан бастап Тұрғанбек С.О.

2007 жылдан бастап Байжанов Н.Т. жұмысын жалғастыруда

Мектебімізге еңбегі сіңген ұлағатты ұстаз зейнеткерлер:

Жуанышев Б.И., Байжанов Т.Б., Садықова Д.С., Ахметова С.А., Ясенович С.И., Калымов Б.І., Бейсебаева С.Б., Кабиденова Ж.Б., Канафина М.Қ., Калиева С.С., Аубашева Б.Е.

© 2024. Все права защищены.